KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316469
nr 1331 6469
Hans Hermansson
(f. 1930), Sverige
Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på pannå, 24x18 cm
Hans Hermansson, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:35:42
31/5 23:42:38